Menu


   Rádi přivítáme do 

   našeho kolektivu
   pomocné trenéry.

 Prosíme rodiče, aby
na začátku a na konci
  tréninku pomohli s
 nářadím, děkujeme.Finančně podporuje
 
 

Ostrava_200x113

TOPlist

TOPlistPřebor MS kraje 23. 11. 2013

Nejdůležitější závod podzimní  sezóny se uskutečnil v tělocvičně TJ Sokol Moravská Ostrava. Děvčata závodila v povinných sestavách  v soutěžích družstev a jednotlivkyň.

V kategorii Základní stupeň 5-6 let se v barvách našeho oddílu představily Beáta Žáková, Gabriela Eva Hejtmánková a Lucie Fryčová. V soutěži družstev si odnesly skvělé 3. místo a Beátka přidala ještě stříbro v jednotlivkyních.

V kategorii Mladších žákyň jsme bohužel nemohli, kvůli onemocnění děvčat, postavit družstvo. Naší jedinou závodnicí byla Michaela Lašinská, která si v soutěži družstev společně s děvčaty z Kopřivnice došla na stupínek pro 2. místo. Míša si navíc v tomto závodě splnila výkonnostní stupeň. Splnění výkonostního stupně je podmínkou pro postup do vyšší kategorie v nadcházející sezóně.

Velkým překvapením letošního podzimního přeboru byla kategorie Starších žákyň, kde se sešel neobvykle velký počet družstev a závodnic. Naše družstvo startovalo ve složení Zuzana Návratová, Anežka a Eliška Štěpánovy a Winona Žáková. Děvčata se snažila, ale bohužel se nevyvarovala chybiček a na medaile to tentokrát nestačilo. V soutěži družstev dětvčata obsadila místo 5. Přesto si za svoje výkony zaslouží velkou pochvalu. Jejich výsledné známky jsou předpokladem pro úspěšnou reprezentaci oddílu v jarních přeborových soutěžích, kde již půjde o kvalifikaci na MČR 2014 a splnění výkonostního stupně.

Nejlépe  si v této kategorii vedla Zuzka, která si, i přes velký nezdar na bradlech a přeskoku, splnila výkonostní stupeň a postupuje do kategorie Žákyně A.

Děvčatům i trenérkám gratulujeme a děkujeme jim za krásné výkony. (M.D.)

 

 

Výsledky

   
0-2-1 příjmení a jméno ročník poznámka
3 7 Fryčová Lucie 2008  družstva/jednotlivci
3 5 Hejtmánková Gabriela Eva 2007  družstva/jednotlivci
2 6 Lašinská Michaela 2005  družstva/jednotlivci
5 9 Návratová Zuzana 2005  družstva/jednotlivci
5 15 Štěpánová Anežka 2005  družstva/jednotlivci
5 23 Štěpánová Eliška 2004  družstva/jednotlivci
3 2 Žáková Beáta 2007  družstva/jednotlivci
5 19 Žáková Winona 2005  družstva/jednotlivci

Fotografie zde
Videa zde
Oficiální výsledky zde
Rozpis závodů zde