Menu


   Rádi přivítáme do 

   našeho kolektivu
   pomocné trenéry.

 Prosíme rodiče, aby
na začátku a na konci
  tréninku pomohli s
 nářadím, děkujeme.Finančně podporuje
 
 

Ostrava_200x113

TOPlist

TOPlistPřebor města Ostravy, 16. 11. 2013, Ostrava

Přebornice města jsou z Poruby

V sobotu 16. 11. 2013 pořádal náš oddíl Přebor Města Ostravy jednotlivkyň a družstev. Závod se konal v prostorách GK Vítkovice v Ostravě Výškovicích.

V prvním sledu se představila naše nejmladší děvčátka v kategorii Základní stupeň 5-6 let. Družstvo ve složení Beátka Žáková, Gabka Hejtmánková a Lucka Fryčová si po nádherném výkonu zaslouženě odneslo  titul Přeborníka Města a zlatou medaili.  Beátka Žáková k tomu ještě přidala zlato a Gabka Hejtmánková bronz v jednotlivcích, Lucka Fryčová obsadila 7. místo.

V kategorii Začínajících žákyň B se naše družstvo ve složení Adéla ČápováMarkéta Krečmerová, Markéta Rudinská opět umístilo na 1. místě. V jednotlivcích si zlato odnesla Markétka Rudinská, stříbro Adélka Čápová a bronz Markétka Krečmerová.

V druhém sledu startovala starší děvčátka s již mnohem obtížnějšími sestavami. V kategorii Mladších žákyň nastoupilo  naše družstvo ve složení Míša Lašinská, Natálka Gábová a Valentýnka Flaksová. Děvčata zajela velmi pěkný závod, bohužel to ale na medailové umístění nestačilo. V soutěži družstev skončila děvčata na 4. místě a v jednotlivcích Míša Lašinská na 8. místě, Natálka Gábová na 13. místě a Valentýnka Flaksována místě 14. místě.I v kategorii Starších žákyň jsme měly velmi šikovné závodnice. Družstvo ve složení Zuzanka Návratová, Winonka Žáková, Anežka Štěpánová a Eliška Štěpánová si po náročném závodě na krk pověsilo bronzové medaile. Další, opět bronzovou, přidala Zuzanka Návratová v jednotlivcích.  Winnie Žáková obsadila  8., Anežka Štěpánová 12. a Eliška Štěpánová 13. místo.

Tento závod byl takovou malou generálkou před nadcházejícím Krajským přeborem. Děvčata si vyzkoušela povinné sestavy, a zjistila, co ještě mohou během týdne vylepšit, aby se jim podařilo splnit si  výkonostní stupeň. 

Děvčatům přejeme jim, aby nadcházející Krajský přebor dopadl co nejlépe a zároveň zveme všechny, i nezávodící, aby v sobotu 23. 11. 2013 přišli.  (M.D.)

 

 

Výsledky

   
4-1-4 příjmení a jméno ročník poznámka
 1 2 Čápová Adéla 2007  družstva/jednotlivci
 4 14 Flaksová Valentýna 2005 družstva/jednotlivci
 1 7 Fryčová Lucie 2008  družstva/jednotlivci
 4 13 Gábová Natálie 2004  družstva/jednotlivci
 1 3 Hejtmánková Gabriela Eva 2007  družstva/jednotlivci
 1 3 Krečmerová Markéta 2007  družstva/jednotlivci
 4 8 Lašinská Michaela 2005  družstva/jednotlivci
 3 3 Návratová Zuzana 2005  družstva/jednotlivci
 1 1 Rudinská Markéta 2007  družstva/jednotlivci
 3 12 Štěpánová Anežka 2005  družstva/jednotlivci
 3 13 Štěpánová Eliška 2004  družstva/jednotlivci
 1 1 Žáková Beáta 2007  družstva/jednotlivci
 3 8 Žáková Winona 2005  družstva/jednotlivci

Fotografie zde
Videa zde
Oficiální výsledky zde
Rozpis závodů zde

Sobotní závodní bufet

Děkujeme všem, kteří se podíleli na fungování sobotního závodního bufetu, děkujeme všem mamimkám, které napekly výborné buchty, nezůstal ani drobeček. A zde pro veliky úspěch recept na "Dýňovou Marlenku" od Katky Návratové.

těsto
2 hrnky polohrubé mouky
1 hrnek cukru krupice
1/2 prášku do pečiva
2 vejce
2 lžičky sody
2 hrsti mletých ořechů
1 mandarinky (dýně) v kompotě i se šťávou 

krém
1 pomazánkové máslo
7 dkg rozpuštěného másla
1/2 hrnku cukru krupice
1 vanilkový cukr
2 lžičky pudinkového vanilkového prášku

Těsto se nalije na vymazaný a vysypaný plech nebo na pečící papír a upeče se. Do horké buchty udělat důlky vařečkou, potřít krémem, ještě na teplou buchtu a posypat mletými ořechy. Hovovo, nechte si chutnat :o)