Menu


   Rádi přivítáme do 

   našeho kolektivu
   pomocné trenéry.

 Prosíme rodiče, aby
na začátku a na konci
  tréninku pomohli s
 nářadím, děkujeme.Finančně podporuje
 
 

Ostrava_200x113

TOPlist

TOPlistMČR 22.-23. 6. 2013, Liberec

Poslední a zároveň nejdůležitější závod sezóny - Mistrovství České republiky 2013- proběhl tento víkend v Liberecké Tipsport Aréně. Organizátorům se podařilo připravit opravdu velmi pěkný a pohodový závod.

V kategorii Starších žákyň se úspěšně kvalifikovala Zuzanka Návratová. Svým věkem patřila k těm opravdu nejmladším účastnicím letošního Mistrovství. Prostná a přeskok zacvičila velmi pěkně, bez větších chybiček. Na bradlech se jí sice podařily obě vzklopky, bohužel se nevyvarovala přerušení vazby a nízkého zákmihu na spodní žerdi. Kladinu zacvičila velmi pěkně, škoda jen pádu ze skoku. V celkovém počtu 62 závodnic obsadila 42. místo.

Lucka Hrbáčová je již docela zkušenou republikovou závodnicí, letos se na Mistrovství objevila již po třetí,tentokrát v kategorii Žákyně A. Lucka i přes zranění, velké bolesti a tréninkovou pauzu zabojovala. Kladina a prostná se jí docela povedly a přeskok měla jako vždy velice pěkný. Ale ani jí se nevyhnul pád, tentokrát z bradel. Přesto dosáhla skvělého výsledku - 23. místo z celkového počtu 29. závodnic. Lucce přejeme hodně štěstí i v její další výkonnostní kategorii - kadetkách.

Žákyně B měly svůj závod v neděli dopoledne. Poprvé se úspěšně kvalifikovala i Bára Šustková. Svůj závod zvládla velmi dobře, podařilo se jí zlepšit nejen bradla, ale hlavně přeskok. Bohužel jí nevyšel seskok z kladiny a po saltu vzad následoval pád. Při cvičení na prostných bojovala s velkou bolestí v koleni, ale vše zvládla výborně a závod dojela až do konce. Na celkové 31. místo z 34 závodnic může být pyšná.

06_mcr

Děvčatům gratulujeme a přejeme jim i nám, aby se název oddílu objevoval ve výsledkových listinách podobných závodů stále častěji.

  Výsledky  
 0-0-0 příjmení a jméno ročník
23 Hrbáčová Lucie 2002
42 Návratová Zuzana 2005
31 Šustková Bára 2002

Fotografie zde
Videa zde
Oficiální výsledky zde
Rozpis závodů zde