Menu


Je pozastaven nábor 
    nových děvčat

   Rádi přivítáme do 
   našeho kolektivu
   pomocné trenéry.

 Prosíme rodiče, aby
na začátku a na konci
  tréninku pomohli s
 nářadím, děkujeme.



Finančně podporuje











 

Ostrava_200x113

TOPlist

TOPlist



ZÁVODY

 Závody školního roku 2016/2017

datum závod - název, místo konání
25.02.2017 Zlatý štít, Ostrava
23.04.2017 Přebor města Ostravy
29.04.2017 Brnkačka, Kopřivnice
28.05.2017 Přebor Moravskoslezského kraje

veškeré výsledky ZDE

Závody školního roku 2015/2016

datum závod - název, místo konání
22.05.2016 Ostravský čertík, Ostrava
15.05.2016 Přebor města Ostravy, Ostrava

veškeré výsledky ZDE

 

22.05.2016 Ostravský čertík

místo: Stará sokolovna, Čs.legií 16, 702 00 Ostrava 1
informace: dvojboj, závodní program zde
mapa: zde
nominace  
I. kategorie Janičkovičová Julie, Bittová Ema
II. kategorie Zavadilová Tereza, Vaňková Ester
IV. kategorie Šáchová Barbora
V. kategorie Hanzelková Denisa

15.05.2016 Přebor města Ostravy,

Ostrava

místo: tělocvična GK Vítkovice - 29.dubna 259/33, Výškovice, mapka zde
informace:  závodní program zde
rozpis: pozvánka a rozpis zde
nominace:  
začínající A Bittová Ema, Vaňková Ester, Čechová Sofie, Janičkovičová Julie, Zavadilová Tereza

11.11.2015 Přebor města Ostravy,

Ostrava

místo: tělocvična GK Vítkovice - 29.dubna 259/33, Výškovice, mapka zde
informace: čtyřboj, družstva (3+1 ), závodní program zde
rozpis: pozvánka a rozpis zde
nominace:  
začínající A  Čechová Sofie
začínající B Pastrňáková Bára, Šáchová Zuzka, Šáchová Barbora
mladší žákyně Čápová Adéla, Fryčová Lucie, Ožanová Rozálie, Rudinská Markéta, Gřešová Lucie 
žákyně B Lašínská Michaela, Hájková Eva

17.05.2015 Přebor Moravskoslezského kraje

místo: tělocvična GK Vítkovice - 29.dubna 259/33, Výškovice
informace: závodní program zde
mapa: zde
nominace  
základní stupeň 7-9 Gřešová L. Pastrňáková B.
mladší žákyně Čápová A., Fryčová L., Hájková H., Žáková B., Ožanová R., Rudinská M.
sraz 07:45 základní stupeň, 09:45 mladší žákyně
startovné 100 Kč - oddíl TJ VOKD Ostrava - Poruba

01.05.2015 Městský přebor Ostrava

místo: tělocvična GK Vítkovice - 29.dubna 259/33, Výškovice
informace: závodní program zde
mapa: zde
nominace  
začínající A Havlíčková E., Čechová S.
začínající B Šáchová B., Škrabalová I.
základní stupeň 7-9 Pastrňáková B., Gřešová L.
mladší žákyně Ožanová R., Fryčová L., Žáková B., Rudinská M., Čápová A, Lašínská M., Hájková H., Dede - mimo závod
sraz 07:30 hod. tělocvična GK Vítkovice - 29.dubna 259/33 Ostrava Výškovice
startovné  50 Kč - oddíl TJ VOKD Ostrava - Poruba

25.04.2015 Kopřivnická brnkačka

místo: Masarykovo nám. 540, 742 21 Kopřivnice
informace: dvojboj, závodní program zde
mapa: zde
nominace  
II. Kategorie Ožanová R., Fryčová L.
III. Kategorie Žáková B., Rudinská M., Čápová A., Pastrňáková B., Gřešová L.
V. Kategorie Lašínská M., Hájková H.
Doprava automobily sraz 7:30 tělocvična Ukrajinská
startovné 100 Kč - rodiče

28.03.2015 Ostravský čertík

místo: Stará sokolovna, Čs.legií 16, 702 00 Ostrava 1
informace: dvojboj, závodní program zde
mapa: zde
nominace  
mimina Havlíčková Ema, Čechová Sofie, Kwarteng Nicol
začínající žák Fryčová Lucie, Žáková Beáta, Rudinská Markéta, Čápová Adéla, Gřešová Lucie, Ožanová Rozálie, Pastrňáková Bára
mladší žákyně Lašínská Michaela, Hájková Helena
startovné 100 Kč - rodiče

28.02.2015, Zlatý štít, Ostrava  

místo: hala Mital, Gajdošova 16, Otrava,
informace: dvojboj, závodní program zde
rozpis: pozvánka zde
nominace:  
začínající žák

Fryčová Lucie, Žáková Beáta, Rudinská Markéta, Čápová Adéla, Gřešová Lucie, Ožanová Rozálie, Pastrňáková Bára

mladší žákyně Lašínská Michaela

7.12.2014, Mikulášský dvojboj,

Kopřivnice  

místo: GK TJ Sokol Kopřivnice, Masarykovo nám. 540, 742 21 Kopřivnice
informace: dvojboj
rozpis: pozvánka a rozpis zde
nominace:  
mimina A Ožanová Rozálie,  
začínající Žáková Beáta, Gřešová Lucie, Čápová Adéla
předzávodnice Šalamonová Adéla 
mladší žákyně Žáková Winona , Lašinská Michaela

22.11.2014 Přebor MS kraje,

Ostrava  

místo: tělocvična TJ Sokol Moravská Ostrava 1, ČS Legiií 16, Moravská Ostrava, mapka zde
informace: čtyřboj, družstva (3+1 )
rozpis: pozvánka a rozpis zde
nominace:  
ZS 5-6 let Fryčová Lucie 
ZS 7-9 let Rudinská Markéta, Čápová Adéla 
mladší žákyně Žáková Beáta, Lašínská Michaela, Hájková Helena, Šalamonová Adéla
starší žákyně Žáková Winona 

01.11.2014 Městský přebor Ostravy,

Ostrava

místo: tělocvična GK Vítkovice - 29.dubna 259/33, Výškovice, mapka zde
informace: čtyřboj, družstva (3+1 ), závodní program zde
rozpis: pozvánka a rozpis zde
nominace:  
začínající A  
začínající B Pastrňáková Bára, Gřešová Lucie 
ZS 5-6 let Fryčová Lucie 
ZS 7-9 let Rudinská Markéta 
mladší žákyně Žáková Beáta, Lašinská Michaela, Hájková Helena, Dede Karin
starší žákyně Žáková Winona 

Prosíme rodiče, aby omlouvali své děti z tréninků, závodů, rehabilitací či jiných oddílových aktivit včas u jejich trenérů. Družstva a trenéři zde, kontakty zde