Menu


   Rádi přivítáme do 

   našeho kolektivu
   pomocné trenéry.

 Prosíme rodiče, aby
na začátku a na konci
  tréninku pomohli s
 nářadím, děkujeme.



Finančně podporuje




 








 

Ostrava_200x113

TOPlist

TOPlist



Družstva

Bezděková A.    (po+čt)   - přípravka září-listopad   16:00 – 17:30

-          Bluchová Tereza                    
-          Bittová Ema                          
-          Axmanová Nikol                    
-          Mikesková Olivie                   
-          Zavadilová Tereza                 
-          Biedroňová Emma                
-          Recová Sofie                         
-          Hubáčková Valerie                 
-          Janičkovičová Julie               

Bezděková T.(po+čt) - přípravka září-listopad 16:00 – 17:30                     prosinec    15:00-17:30

-          Plechatá Adéla      
-          Škrabalová Izabela
-          Krausová Sofie                       
-          Kubánková Kateřina            
-          Gašparová Michaela            
-          Pavlů Markéta                        

Dluhošová K. (po+čt) - pokročilí     15:00-17:30
Žáková I.       (po)
 
                                                                                                        -          Hanzelková Denisa
-          Kwarteng Nikola
-          Čechová Sofie
-          Havlíčková Ema
-          Šáchová Zuzana
-          Šáchová Bára
-          Mikendová Tereza
-          Dede Karin

Všetečková J.    (po+út+pá) - závodní – září-říjen   dle rozpisu tréninků
Žáková I.           (čt)
      

           PO                                        

-          Lašinská M.
-          Fryčová L.
-          Čápová A.
-          Hájková H.
-          Ožanová R.
-          Pastrňáková B.
-          Gřešová L.
-          Rudinská M.

           ÚT        - ZŠ ROVNINY                    16:30-18:00                       

-          Lašinská M.
-          Fryčová L.
-          Čápová A.
-          Hájková H.
-          Ožanová R.
-          Pastrňáková B.
-          Rudinská M.
-          Kwarteng N.

           ČT

-          Lašinská M.
-          Fryčová L.
-          Čápová A.
-          Hájková H.
-          Ožanová R.
-          Pastrňáková B.
-          Gřešová L.
-          Rudinská M.

           PÁ        - ZŠ ROVNINY                   17:00-18:30

-          Lašinská M.
-          Fryčová L.
-          Čápová A.
-          Hájková H.
-          Ožanová R.
-          Pastrňáková B.
-          Gřešová L.
-          Rudinská M. ??