Menu


   Rádi přivítáme do 

   našeho kolektivu
   pomocné trenéry.

 Prosíme rodiče, aby
na začátku a na konci
  tréninku pomohli s
 nářadím, děkujeme.Finančně podporuje
 
 

Ostrava_200x113

TOPlist

TOPlistSoustředění 2015

Sraz na soustředění je v neděli 16.8.2015, Místo: Budišov nad Budišovkou, Rekreační středisko ZÁLESÍ od 10:00 - 10:30, začínáme obědem. Vyzvednutí dětí je v sobotu 22.08.2015 mezi 09:00 - 10:00 hod. V pátek se koná závěrečné opékání,  kde jsou zváni rodiče, noclech pro rodiče zamluvený, cena cca 350 Kč.

Vedoucí soustředění: Mgr. Všetečková Jana

Seznam věcí ... - kufr nebo sportovní tašku se jménem a seznamem věcí - karimatka - gymnastické trikoty (krátký dres, dlouhý dres) nebo sportovní svršky - 2 dlouhé a krátké elastické kalhoty, teplákovky - cvičky - pevné tenisky (ne plátěné nebo s vysokým podpatkem) - domácí obuv a obuv na běžné nošení (multifunkční kroksy) - kšiltovka, šátek, brýle – proti slunci - pláštěnka - batůžek, bandaska na pití - plavky, osuška 1 - osobní prádlo - hygienické potřeby, krémy i na opalování - psací potřeby, obálky a známky a dopisy (není nutné) - zábavnou knihu, oblíbenou hračku, společenskou hru - baterku, jednoduché šití, nůžky, tašku na špinavé prádlo - dobrou náladu s sebou.

Návštěvy ... Prosíme, pokud budete chtít navštívit děti, dejte nám vědět předem. Je to možné, ale protože se často pohybujeme i mimo prostory tábora, je lepší návštěvy hlásit předem.

Upozornění ... - tréninky budou probíhat i venku, nedávejte cenné oblečení!!! Nutno vyplnit a vzít s sebou formulář o bezinfekčnosti.

Dokumenty ke stažení ... Prohlášení rodičů o bezinfekčnosti

S případnými dotazy týkajících se soustředění se obracejte na vedoucí trenérku Janu Všetečkovou tel: 737 249 871,
e-mail: jana.vseteckova@post.cz  

Rekreační středisko Zálesí najdete na GPS:
49° 47′ 56.695″N 17° 36′13.702″E