Menu


   Rádi přivítáme do 

   našeho kolektivu
   pomocné trenéry.

 Prosíme rodiče, aby
na začátku a na konci
  tréninku pomohli s
 nářadím, děkujeme.Finančně podporuje
 
 

Ostrava_200x113

TOPlist

TOPlistSoustředění 2014 - článek

V letošním roce se letní soustředění SG TJ VOKD Poruba konalo opět předposlední týden prázdnin na RS Zálesí v Budišově nad Budišovkou. Celkem se zúčastnilo 7 děvčat pod vedením jedné trenérky. Soustředění bylo zaměřeno na zvýšení kondice a základy akrobacie. Děvčata trénovala 2x denně, v rozmezí 6 – 7 hodin. Výdej energie byl kompenzován výbornou kuchyní.

Ve středečním volném dopoledne jsme vyrazily na hřiby do okolního lesa, který ale ještě nebyl na naši návštěvu dostatečně připraven. Našly jsme pouze 9 hřibů. A pak že rostou! Hojně však bylo ostružin a ty jsme vysbíraly do jedné.

V pátek večer se konal táborák již za přítomnosti rodičů. Bohužel jsme se museli schovávat před deštěm, přeháňky nás provázely po celý týden. Volný čas děvčata vyplňovala tvorbou náramků a přívěsků z gumiček a společenskými hrami.

Za pohodový průběh soustředění patří velké díky všem zaměstnancům RS Zálesí v čele s panem J. Tichánkem, a samozřejmě děvčatům, která zvládla celé soustředění bez jediné slzičky a s dobrou náladou.

Trenérka Jana