Menu


Je pozastaven nábor 
    nových děvčat

   Rádi přivítáme do 
   našeho kolektivu
   pomocné trenéry.

 Prosíme rodiče, aby
na začátku a na konci
  tréninku pomohli s
 nářadím, děkujeme.



Finančně podporuje




 








 

Ostrava_200x113

TOPlist

TOPlist



  • Info

    21.2.2018

    Výsledky

    Kategorie 1B_roc2010

    Kategorie 1B_roc 2011

    Kategorie 2B_roc 2008

    Kategorie 2B_roc 2009

    Kategorie mimi 2_roc 2012

    Dne 24.března se koná závod na kladině a prostných "Ostravský čertík". V příloze zasílám rozpis.

     Místo: Středisko sportovní gymnastiky "STARÁ SOKOLOVNA" , Čs. Legií 16, 702 00 Ostrava 1

    Startovné: 150 Kč/ závodnice

    Nominace:

    Mimi 2- roč. 2011 (začínající)- Mikendová Kristýna (lavička+prostná)
    Kategorie I: roč. 2010 a ml.- Čechová Sofie, Hubyčová Valerie, Janičkovičová Julie,Vaňková Ester,Zavadilová Tereza
    Kategorie II: 2009-2008- Pavlů Markéta
    Kategorie IV.: 2005 a st.- Lašinská Michaela

    Rozpis ZDE

    Výsledky ZDE

    Dne 24. února 2018 se bude konat

    43.ročník
    závodu o
    ZLATÝ ŠTÍT TJ VOKD
     VIII.ročník
    MEMORIÁL MIROSLAVA BERNATÍKA

    Rozpis zde

    V pátek se koná pro všechna děvčata, i která nezávodí, trénink v tělocvičně GK Vítkovice ve Výškovicích od 17.00 do 18.30.
    Během tréninku budeme chystat tělocvičnu a bufet na sobotní závod. Letos se přihlásil rekordní počet závodnic-221. Je to dvojnásobek.
    Žádáme rodiče o pomoc při přípravě. 
    Závodnice:

    1.kategorie: Čechová, Janičkovičová, Vaňková, Zavadilová - 8.00
    2.kategorie: Pavlů - 8.00
    4.kategorie: Hoffmannová - 11.30
    5.kategorie: Lašinská - 14.30

    Pokud můžete přispět do bufetu sladkým či slaným pečivem, budeme rádi. 

  • Novoroční pohár 2018

    16.1.2018

    Dne 27.1. se budeme účastnit závodu ve Frenštátě pod Radhoštěm.

    Rozpis zde, Startovka zde, Časový plán zde

     Nominace: 
    1. kategorie: Mikendová
    3.kategorie: Čechová,Hubyčová,Janičkovičová,Vaňková, Zavadilová
    4.kategorie: Pavlů
    5.kategorie: Šáchová B.,Tichá
    8.kategorie: Lašinská

    Dne 09.12.2017 se konal Mikulášský dvojboj v Kopřivnici.

    Výsledky zde

  • Přebor Moravskoslezského kraje

    19.11.2017

    Dne 25.11.2017 se v tělocvičně GK Vítkovice na ulici 29. dubna 33, Ostrava - Výškovice uskuteční Přebor Moravskoslezského kraje, náš oddíl budou reprezentovat tato děvčata.

     ZS - 7-9 let
    družstvo A:
    Čechová Sofie 2010
    Pavlů Markéta 2009
    Vaňková Ester 2010
    Hubyčová Valerie 2010

     družstvo B:
    Tichá Eliška 2008
    Šáchová Barbora 2008
    Plechatá Adéla 2008
    Zavadilová Tereza 2010

     ZS 5-6 let
    Janičkovičová Julie 2011
    Mikendová Kristýna 2011

    Juniorky C
    Dede Karin 2002 (?)
    Lašinská Michaela 2005

    Rozpis zde.

  • Přebor města Ostravy

    15.11.2017

    Dne 12.11.2017 se v tělocvične GK Vítkovice v Ostravě uskutečnil Přebor města Ostravy a zárověň II. ročník memoriálu Radovana Šellonga, letos poprvé s mezinárodní účastí, navšívil nás oddíl z Žiliny a děvčata ukázala, že jsou to zkušené bojovnice. Našim svěřenkyním se závod povedl a obadili velmi hezké umístění v celkem hojně obsazených kategoriích.

    Náš oddíl reprezentovala tato děvčata.

    Začínající žákyně A

     

    jedn.

    dr.

    Šellong

    Janičkovičová Julie
    Mikendová Kristýna

    1.
    2.

    1.

    1.
    2.

     

    Začínající žákyně B

    Tým A

    jedn.

    dr.

    Šellong

    Tichá Eliška
    Šáchová Barbora
    Plechatá Adéla
    Tým B
    Šáchová Zuzana
    Kubánková Kateřina
    Kičmerová Eliška
    Hoffmannová Juliana

    8.
    2.
    3.

    4.
    5.
    11.
    7.

    2.



    3.

    8.
    2.
    3.

    4.
    5.
    11.
    7.

    Základní stupeň 7-10 let

     

    jedn.

    dr.

    Šellong

    Hubyčová Valerie
    Čechová Sofie
    Pavlů Markéta
    Zavadilová Tereza
    mimo družstvo
    Vaňková Ester

    12.
    6.
    14.
    10.

    5.


    3.

     

    12.
    6.
    14.
    10.

    5.

    Starší žákyně B

     

    jedn.

    dr.

    Šellong

    Lašínská Michaela

    6.

    1.

    8.

    Věšem děvčatům gratulujeme k úspěchům.

    Celkové výsledky zde.

  • Baby Gym Cup

    24.10.2017

    V neděli 22. 10. 2017 se konal Baby Gym Cup. Letošního ročníku se účastnilo téměř 200 dětí.
    Náš oddíl reprezentovala tato děvčata:

    I.mini - Janičkovičová Julie 2011
                   Mikendová Kristýna 2011

    II. přípravka - Čechová Sofie
                              Zavadilová Tereza
                              Hubyčová Sofie
                              Vaňková Ester

    III. nejmladší - Pavlů Markéta 

    IV. mladší žákyně - Šáchová Barbora 2008
                                        Plechatá Adéla 2008

    VI. starší žákyně - Lašinská Markéta 2005

    Výsledky zde.

  • Nábor

    28.8.2017

    Až do odvolání je pozastaven nábor děvčat.

    Děkujeme za pochopení.

  • MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

    13.6.2017

    Ve dnech 17.18.6.2017 proběhne v OSTRAVAR ARÉNĚ, na ulici Ruské 3077/135, Ostrava.
    MISTROVSVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ve sportovní gymnastice žen.

    Budeme rádi, když se přijdete podívat a podpořit děvčata, která začánala v našem oddílu stejně jako vy.

    ČASOVÝ PROGRAM

  • Přebor Moravskoslezského kraje

    13.6.2017

    Dne  28.5.2017 proběhl, ve Sportovním gymnáziu Dany a Emila Zátopkových na Plzeňské 2627/16, Ostrava - Zábřeh, Přebor Moravskoslezkého kraje.
    Rozpis zde.

    Náš oddíl reprezentovaly tato děvčata. 
    Čechová Sofie, Zavadilová Tereza, Pavlů Markéta, Vaňková Ester -  v kategorii Základní stupeň 7-9 let.

    Výsledky zde.

    Dne 29.04.2017 se konala Kopřivnická Brnkačka.
    Z našeho oddílu se účastnila skoro všechna děvčata.

    Výsedky zde.

     

  • Přebor města Ostravy

    29.4.2017

    Dne 23.04.2017 proběhl v tělocvičně GK Vítkovice Přebor města Ostravy. Naše děvčata se tohoto závodu zúčastnila v hojném počtu. Snažila se předvést to nejlepší co se doposud naučila a svými výkony dosáhla na medailové příčky.

    Výsledky zde: Přebor města Ostravy

  • Brnkačka 29.04.2017

    20.4.2017

    Nominace na závod:

    MIMINA: Bittová Ema (2011)
                    Mikendová Kristýna (2011)
                    Janičkovičová Julie (2011)
                    Recová Sofie (2011)

    BERUŠKY: Čechová Sofie (2010)
                      Hubyčová Valerie (2010)
                      Vaňková Ester (2010)
                      Zavadilová Tereza (2010) 

    ŽABKY: Bohušová Ema (2009)
                  Pavlů Markéta (2009) 

    MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: Hanzelková Denisa (2007)
                                   Plechatá Adéla (2008)
                                   Šáchová Barbora (2008)

    STARŠÍ ŽÁKYNĚ: Lašínská Michaela (2005)

    STARŠÍ ŽÁKYNĚ B: Kubánková Kateřina (2006)
                                      Šáchová Zuzana (2006)

    Místo: Tělocvičny Zimního stadionu, Masarykovo nám. 540, 742 21 Kopřivnice

  • Přebor města Ostravy 23.04.2017

    20.4.2017

    Výsledky zde: Přebor města Ostravy

    Nominace na závod:

    Začínající žákyně A: Bittová Ema (2011)
                                         Mikendová Kristýna (2011)
                                         Recová Sofie (2011)

    Začínající žákyně B: Janičkovičová Julie (2011)

    Mladší žákyně B: Hanzelková Denisa (2007)

    Mládež- dívky: Kubánková Kateřina (2006)
                               Šáchová Zuzana (2006)

    Žákyně- ZS  (věk 7-9 let): Bohušová Ema (2009)
                                                     Čechová Sofie (2010)
                                                     Hubyčová Valerie (2010)
                                                     Pavlů Markéta (2009)
                                                     Vaňková Ester (2010)
                                                     Zavadilová Tereza (2010)

    Žákyně B: Lašínská  Michaela (2005)

    Juniorky a ženy C: Dede Karin (2001)

    Časový rozvrh zde

  • 30.3.2017

    Gymnastický kemp Dobřichovice.

    Ve dnech 24. - 26.3.2017 se konal gymnastický kemp v Dobřichovicích u Prahy, který pořádala komise Všeobecné gymnastiky ČGF. Z našeho oddílu se zúčastnily závodnice Zavadilová M., Vaňková E., Pavlů M. a Čechová S. S trenérkami Všetečkovou J. a Krejčovou A. Tréninky byly zaměřeny na nácvik nových prvků a získání nových zkušeností s méně obvyklým nářadím jako byl například AIR TRACK (pružný vzduchový pás). Trenérům i závodnicím byly „k ruce“ dva lektoři Miroslav Zídko a Renáta Řehořová, kteří dodávali nejen nové impulzy pro nácvik, ale i výbornou psychickou podporu cvičenkám.

    Img-20170330-wa0000

  • 30.3.2017

    O zlatý štít TJ VOKD Ostrava – Poruba

    Dne 25.02.2017 se konal 42. ročník závodu O Zlatý štít TJ VOKD Ostrava – Poruba a 7. ročník memoriálu Miroslava Bernatíka, při příležitosti 47 let od založení oddílu Sportovní gymnastiky TJ VOKD. Závodu se zúčastnilo 120 závodnic v 7 kategoriích - výsledky. Náš oddíl reprezentovaly Vaňková Ester (2010), Zavadilová Tereza (2010), Pavlů Markéta (2009) a Dede Karin (2001). Závodilo se v gymnastickém dvojboji, a to na bradlech a kladině ve volných sestavách.  Na závod vyslalo své svěřenkyně celkem 11 oddílů včetně reprezentantek ČR v kategoriích juniorek a žen. Čestným hostem byl předseda Českého klubu olympioniků Severní Moravy Aleš Depta. Závod proběhl v poklidné a přátelské atmosféře, a to především i díky rozhodčím, kteří rozhodovali velmi rychle a spravedlivě. Velké poděkování patří firmě Diony, která zapůjčila sadu nářadí včetně žíněnek, čímž zvýšila úroveň a prestiž závodu. V neposlední řadě patří poděkování panu Kubínovi a Šotolovi za internetový přenos a zpracování výsledků, dále organizátorům a pořadatelům.

  • Zlatý štít 2017

    24.1.2017

    Dne 25.02.2017 proběhne 42.ročník závodu o Zlatý štít.

    Rozpis - startovka - výsledky
    Nominace: Začínající žákyně: Pavlů Markéta, Vaňková Ester, Zavadilová Tereza.
                        Mladší žákyně: Šáchová Barbora
                        Starší žákyně: Lašínská Michaela, Šáchová Zuzana
                        Juniorky a ženy C: Dede Karin

    Časový rozvrh:

    I.-II. kategorie - rozcvičení    08:15-09:05
                                - závod           09:15-12:25
                                -vyhlášení     13:00-13:10

    III.-IV. kategorie - rozcvičení    12:30-13:00
                                    - závod           13:15-14:45
                                    - vyhlášení    15:20-15:30
    V.-VII. kategorie - rozcvičení    14:50-15:20
                                   - závod            15:35-17:00
                                   - vyhlášení     17:15-17:30

  • Tréninky 2017

    2.1.2017

    Tréninky začínají 04.01.2017.

Starší »